فراسو وب معمار زندگی مجازی

آغاز راه: 1397

باشگاه مشتریان ساو به شماره ثبت 531344 با پشتوانه سالها تجربه خویش در زمینه باشگاه داری مشتریان و بهره گیری از کادری مجرب و متخصص ارائه دهنده ی خدمات رفاهی و تخفیفی در سرتاسر کشور ایران می باشد. این شرکت با داشتن واحدهای تحقیقات و توسعه و بهره گیری از خلاقیت گروه متخصص خود توانسته با مجموعه ها و مراکز تفریحی، اقامتی، ورزشی، پزشکی، خدماتی، رفاهی، سیاحتی، زیارتی و... در سراسر کشور به صورت گسترده عقد قرارداد نماید تا در افزایش قدرت خرید و کاهش هزینه های جاری اعضای خود قدم موثری بردارد. کسب موفقیتهای متعدد و استقبال روز افزون مشتریان، سبب گردیده که تعداد نمایندگی ها و پرسنل باشگاه مشتریان ساو روز به روز افزایش یافته و این روند با شدت هر چه بیشتر ادامه دارد. از میان امتیازات و قابلیت های منحصر به فرد باشگاه مشتریان ساو می توان به صدور کارت های تخفیف یکساله به طور متعدد و نامحدود برای ادارات، سازمان ها و ارگان های مختلف اشاره نمود. همچنین در کنار خدماتی که توسط کارت تخفیف این شرکت ارائه می شود، بن های مختلف تخفیف از مراکز متنوع خدماتی، رفاهی، تفریحی و ... در اختیار مشتریان قرار می گیرد که به دفعات محدود قابل استفاده است. همچنین شایان ذکر است که مراکز طرف قرارداد باشگاه مشتریان ساو که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند به بیش از 3000 مرکز رسیده است و دارندگان کارت های باشگاه ساو میتوانند از خدمات این مراکز همچون سینماها، تالارها، رستوران ها، مراکز تفریحی فروشگاهها موسسات آموزشی و ... با 10 تا 90 درصد تخفیف استفاده نمایند.

ایده پردازی: 1391

بعد از کسب تجارب حرفه ای در ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات مختلف، تشکیل تیم تخصصی طراحی وب‌سایت و میزبانی وب‌سایت جهت طراحی و برنامه نویسی پروژه های ایده محور و با پیچیدگی بالا و ایجاد بستر مناسب برای حضور تمام کسب و کارها در فضای وب در دستور کار هیئت مدیره شرکت قرار گرفت.

تشکیل تیم متخصص: 1391

در این گام تعدادی از متخصصین برجسته کشور در زمینه‌های برنامه نویسی، طراحی گرافیک، خدمات میزبانی و هاستینگ و طراحی سیستم های ایده محور تحت وب به تیم فراسو وب ملحق شدند و دپارتمان های تخصصی در این زمینه ها ایجاد شد.

با تشکیل دپارتمان های تخصصی در زمینه های مختلف، فراسو وب موفق به همکاری با چندین سازمان، شرکت و استارت‌آپ بزرگ در زمینه طراحی وب‌سایت و طراحی اپلیکیشن های ایده محور شد.

طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب: 1394

پس از ارائه‌‌‌ی خدمات مختلف به صدها کسب و کار بزرگ، متوسط و کوچک، همکاری با چندین استارت‌آپ در زمینه ایده پردازی، طراحی و برنامه نویسی و کسب تجارب فراوان در این زمینه ها، تیم ایده پردازی فراسو وب با همکاری تیم فنی و برنامه نویسی و با تحلیل دقیق نیازهای چندین کسب و کار مختلف و روش های ساده سازی فرآیند ارائه‌ی خدمات آن ها از طریق فضای وب، اقدام به طراحی سیستم های تحت وب برای استفاده استفاده بسیاری از کسب و کارها و صاحبین ایده نمود.

از جمله سیستم های طراحی شده توسط تیم فراسو وب میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سیستم رزرواسیون پیشرفته برای کسب‌و‌‌کار های مختلف (از جمله پزشکی، هتلداری، فروش بلیط و...)
  • سیستم خرید و فروش آنلاین ارزهای مجازی (از جمله بیت‌کوین، ادریوم و...)
  • سیستم فروش آنلاین انواع بیمه نامه (بیمه آنلاین)
  • پرتال نیروگاهی پیشرفته با امکان پروفایل دهی به مشتریان، سهامداران و پرسنل سازمان جهت استفاده نیروگاه‌های مختلف کشور

چشم انداز فراسو وب برای آینده

ارائه‌ی راهکارهای افزایش سطح کیفی خدمات کسب و کارهای مختلف از طریق ارائه ی خدمات آنلاین

یکپارچه سازی تمام بخش های مرتبط با فضای مجازی کسب و کارها از جمله سیستم های مدیریت مشتریان، اتوماسیون اداری، شبکه های اجتماعی و... برای جلوگیری از مشکلات دریافت این خدمات از چندین مرجع.

ارائه‌ی راهکارها و خدمات آنلاین به فعالین حوزه وب در زمینه های مختلف.

انتقال دانش و تجربیات به فعالین حوزه وب در جهت پیشرفت هرچه بهتر این حوزه در کشور.

برگزاری سمینار‌های تخصصی و مفید در زمینه‌های طراحی وب‌سایت، برندینگ و....